SS Sıkça Sorulan Sorular

Yeni nesil motorları yöneten ECU ( elektronik kontrol ünitesi )’ ya yapılan uygulamaya chip tuning denir. Günümüz şartlarında üreticiler araçları piyasaya sürerken sadece güçleri değil, girdikleri vergi dilimleri egsoz emisyon değerleri araçların en zor şartlarda ki çalışma durumları ( +40 – 50 derece üstü sıcaklıklar, -20 -30 derece soğuk havalar, yüksek rakım yüksek nem vb. ) kullanıcının aracında ki en olumsuz kullanım şartları, aracın bakımsız kalması, üretici aracının uzun ömürlü diye anılması gibi birçok nedenden, güçleri kısıtlanmıştır.

Tabi bunun yanında bizim ülkemizde vergi dilimi değerlendirilirken 1400 cc,1600 cc vb. değerlendirilir. Ama bazı ülkelerde 70 beygir, 90 beygir gibi değerlendirmeler vardır. Bu sebepten dolayı birçok aracı 68 hp, 109 hp vb. görmemiz mümkündür. Üreticiler seri üretim yaptıkları için bunu sadece yazılımla ayarlamaktadırlar. Tabi bunun dışında pazar hedefide vardır. Aynı motorlu aracı 102 hp boş, 140 hp orta dolulukda ve 170 hp full gibi satış pazarlama taktikleriyle tüketiciye sunmaktadırlar. Biz bu koşulları göze alarak siz değerli müşterilerimize araçlarınız için en uygun yazılımı sunuyoruz. Araçlarınızı ülkemiz şartlarına göre ve sizin beklentilerinize göre hazırlıyoruz.

Genellikle 2000 model ve sonrası hemen hemen her araca uygulama yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizlere ulaşın .

Yapılan uygulama eğer doğru ellerde uygulanırsa zarar vermenin aksine faydalıdır. Burda karşınızda ki firmanın bilgi birikimi ve bağlantıları çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize sizin için en uygun ve sağlıklı yazılımları sunmaktan mutluluk duymaktayız .

Aracınızı orijinal haline en yakın şubemize gelerek döndürebilirsiniz.

Bizim kullandığımız yazılımların tümü lisanslı yazılımlar olduğu için servislerin sistemlerinde tespit edilememektedir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz .

Bize yaptırdığınız bütün uygulamaları koşulsuz bir şekilde 15 gün içinde iade edebilirsiniz .

E-MAIL BÜLTENİ