Şirketlerin Tercih Ettiği Yazılım çağımızın ilerleyen teknolojileri yardımı ile sorunsuz bir biçimde hemen her motor çeşidinde uygulanabilmekte olan yazılım güncellemeleri ile ekstra olarak performans ve daha düşük yol maliyetleri elde edilmektedir. Gerek ticari amaçla yollarda olan ağır vasıtalarda, gerek uzun yolların efendileri olan otobüs firmalarında gerekse de gündelik} kişisel kullanımlarda motor gücünde artış ve yakıt tasarrufu oluşturmakta olan yazılım güncellemeleri; ilerleyen teknoloji yardımıyla her vasıta modeline uygulanabilir duruma gelmiştir.

Fakat esas şekilde uygar araç yapılarında mevcut olan yazılımların güncellenebilir olduğunu da belirtmekte yarar olacaktır. %100 müşteri memnuniyeti sağlamakta olan yazılım güncellemeleri ile mevcut vasıta motorunuzdaki gizli olan ve müstahsil kuruluşların satış politikaları gereği ortaya çıkarmadıkları gücün güncel yazılımlar vasıtasıyla araç sahiplerine iade edilmesi işlemidir. Bu sayede %20 ye varan oranlarda rahat ve herhangi bir teknik donanım değişikliği yapılmadan kuvvet artışı elde edilmiş ve bunun beraberinde tıpkı birebir oranlarda yakıt sarfiyatında düşüş kaydedilmiştir.

Toyota Chip Tuning, Araç modellerini görebilmek için sağ menüden aracınızın modelini seçiniz.Araç modelinizi seçtikten sonra chip tuning taktıktan sonraki güç ve torku artışını inceleyebilirsiniz.